درباره ما

از کاشت تا برداشت، گل سم با شماست

گل سم گرگان با بیش از 45 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید سموم کشاورزی و کودهای شیمیایی یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی کشاورزی در کشور است. این شرکت انواع سموم و کودهای شیمیایی را با مواد اولیه تست شده بر اساس استانداردهایFAO تولید و با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد.
بخش فروش شرکت شیمیایی 
گل سم گرگان با شبکه گسترده در سراسر کشور و اختصاص انبارهای توزیع در قطب های کشاورزی کلیه محصولات خود را در زمان مناسب و در اسرع وقت با قیمت یکسان در تمام کشور در اختیار کشاورزان محترم قرار می دهد. بخش فنی ترکیبی از متخصصین با تجربه و نیروهای تحصیلکرده جوان است که کار بررسی ، ثبت ، ترویج و آموزش محصولات جدید را عهده دار بوده و با بازدید از مزارع ، برگزاری سمینارهای آموزشی و شرکت در نمایشگاه ها در  تماس مستمر با زارعین محترم است تا آنها را به استفاده درست و منطقی از سموم ضمن تشویق تا ضمن اخذ نتیجه بهتر، از آسیب به سلامتی خود و سایرین و محیط زیست احتراز نمایند .
گل سم گرگان تلاش دارد تا سموم خود را با استفاده از مواد اولیه تولید کنندگان اصلی سموم اروپایی وژاپنی مانند سینجنتا سویس، سومیتومو ژاپن ، نیپون سودا ژاپن، داو انگلستان . . . .  و تحت لیسانس آنها تولید نماید.
گل سم گرگان برای واردات سموم اقدام به تأسیس یک شرکت وابسته با نام رها اندیش کاوان نموده است تا از طریق آن بتواند سموم و کودهای آماده را از شرکت های اروپایی و ژاپنی وارد و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد.
گل سم گرگان در زمینه بذر نیز فعال بوده و انواع بذر سبزی و صیفی را از آمریکا ، ژاپن و اروپا وارد و توزیع می نماید.
سمپاش های پشتی و ابزار باغبانی از دیگر زمینه های فعالیت این شرکت است که توانسته است سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص داده و اطمینان دارد رضایت مصرف کنندگان موجب گسترش هرچه بیشتر این بخش خواهد شد.


 
رها اندیش کاوان

English Website
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت شیمیایی گل سم گرگان است.